Dizajnový hotel v centre mesta Košice
  Tyršovo nábrežie 1, Košice 040 01, Slovensko
  +421/55/795 11 00
Dizajnový hotel v centre mesta Košice
  Tyršovo nábrežie 1, Košice 040 01, Slovensko
  +421/55/795 11 00

O hoteli

Nechajte sa zlákať eleganciou a účelnosťou moderného životného štýlu. Hľadáte komfortný biznis hotel v centre mesta či romantické miesto na víkendový oddych? Hotel Yasmin **** Košice je tým správnym miestom! Očarí Vás harmonickým interiérom, moderným vybavením a výnimočnou kvalitou služieb.

Súzvuk prírody v štýle Yasmin sa nesie chodbami celého hotela, ktorý bol uvedený do prevádzky 23. marca 2009. Hotel Yasmin Vás hneď pri vstupe privíta zlatistými odleskami exteriérovej mozaiky, machovou stenou a sviežosťou fontány v kruhu farebnej kamienkovej dlažby. V komfortných izbách a apartmánoch hotela Yasmin **** sa snúbi vycibrený vkus s vysokou funkčnosťou a moderný interiér s elegantným využitím priestoru. Rovnako špičkovo vybavené sú aj konferenčné priestory pre 300 hostí a gurmánska reštaurácia so slnečnou letnou terasou. 

Hotel Yasmin **** Košice vo Vás nepochybne zanechá skvelý dojem v srdci moderného mesta!

Prečo hotel Yasmin?

  • dizajnový hotel v centre mesta
  • ocenený certifikátmi Tripadvisor Certificate of Excellence 2013-2018, HRS Top Quality Hotel 
  • 155 luxusných izieb (vrátane 3 bezbariérových)
  • obľúbené miesto známych osobností
  • špeciality z domácej a medzinárodnej kuchyne
  • Luxury Travel Guide Award - Luxury Design Hotel of the Year 2015
+ 3
fotky v galérii
     

Wellness

Vychutnajte si po namáhavom dni dokonalý oddych pre telo aj myseľ  v našom wellness centre a načerpajte novú energiu. Wellness procedúry, relaxačná hudba a svetelné efekty s pozitívnymi účinkami chromoterapie Vám pomôžu prežiť výnimočné chvíle uvoľnenia.

Otváracia doba: 13:00 - 21:00

Cena: 30 €/osoba/2 hodiny

Idylka vo dvojici

Vychutnajte si oddych pre telo aj dušu súkromne vo dvojici v našom wellness centre. Rezervujte si dizajnové priestory wellness centra a nikým nerušene využívajte jacuzzi, sauny a masážne sprchy. Cena rezervácie wellnessu v súkromí pre 2 osoby na 2 hodiny je 80€*.Obdarujte Vašich blízkych poukážkou na súkromný wellness v hoteli Yasmin****. Stačí nám zavolať a poukážku Vám vystavíme na základe Vašich požiadaviek, na meno obdarovaných hostí.

VYBAVENIE WELLNESS CENTRA

 

Otváracie hodiny:    
pondelok - nedeľa:
13.00 - 21.00 h

Nutná rezervácia:
+421/55/795 11 00, 
alebo reservation@hotel-yasmin.sk

Fitness centrum

Milovníci aktívneho oddychu si prídu na svoje v moderne vybavenom fitness centre s kardio-prístrojmi a posilňovacími strojmi, vďaka ktorým si precvičíte všetky svalové partie. Využitie hotelového fitness centra je pre ubytovaných hostí hotela Yasmin **** Košice bezplatné.

 

Otváracie hodiny:
pondelok - nedeľa:
06:30 - 21.00 h

+ 1
fotka v galérii