Ubytovanie

Komfort v modernom štýle

Doprajte si na konci pracovného dňa dokonalé pohodlie. Vychutnajte si atraktívny pohľad na mesto, ktorý najmä po zotmení umocní Váš zážitok z ubytovania. Neodolateľný harmonický interiér v štýle Yasmin v 155 komfortne zariadených izbách s moderným vybavením je ladený do čiernej a zlatej farby. Pohodlné postele, originálny dizajnový nábytok a štýlové priestranné kúpeľne sú zárukou výnimočného komfortu. Na požiadanie sú k dispozícii aj fajčiarske izby a izby s bezbariérovým prístupom. Strávte príjemný večer pri skvelom jedle a víne v našej reštaurácii, na letnej terase alebo sa nechajte rozmaznávať službami prvotriedneho room servisu

 

Kongresy

Prezentujte sa pred svojimi hosťami v tom najlepšom svetle.
 

Svadby

Prežite svadobný deň skutočne výnimočne.
 

Reštaurácia

Vitajte v Restaurant Café Yasmin. V dizajnovej reštaurácii plnej emócií.
Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso z plemena Black Angus. Mäso, zrejúce u nás najmenej 30 dní, zaručuje, že naše Angus steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté.
 
Nie je to ale len o steakoch, užijete si u nás neskutočné rebrá alebo cestoviny. Nezabudnite sa zastaviť v bare vychutnať si niektorý z našich originálnych koktejlov, ktoré sú variáciou na klasické americké koktejly.
 
Nech je to hviezdny večer s priateľmi, rodinou alebo s obchodnými partnermi.
 
 
 
 

VŠETKO JE TO O LÁSKE K STEAKOM

Novinky a akcie

Thajské masáže Yasmin

Doprajte si u nás originálne thajské masáže pre dokonalý relax a pohodu!

zistiť viac
Románik v Yasmine****

Ubytovanie v izbe De Luxe, raňajky a romantická večera v jedinečnom steakhouse Montana Vám spríjemnia pobyt s milovanou osobou.
 

zistiť viac
Spoznajte históriu Košíc

Dokonalý víkendový relax v jedinečnom dizajnovom hoteli Yasmin**** Košice vo dvojici, kde si nielen odpočiniete od každodenných starostí ale si navyše obohatíte vedomosti o zaujímavé fakty z histórie 2. najväčšieho mesta našej krajiny.

zistiť viac
Po stopách židovskej kultúry v Košiciach

Zaujíma Vás kultúra židovskej národnosti, ktorá má bohaté korene v meste Košice? Tak Vám ju ukážeme prostredníctvom sprievodcu a popritom Vám zabezpečíme relax v špičkovom hoteli Yasmin****.

zistiť viac
Svadba v hoteli Yasmin****

Vaša svadba u nás bude jedinečným a neopakovateľným zážitkom!

zistiť viac
Darčekové poukážky do steakhousu Montana

Obdarujte svojich blízkych niečím netradičným

zistiť viac