Dizajnový hotel v centre mesta Košice
  Tyršovo nábrežie 1, Košice 040 01, Slovensko
  +421/55/795 11 00
Dizajnový hotel v centre mesta Košice
  Tyršovo nábrežie 1, Košice 040 01, Slovensko
  +421/55/795 11 00

Komfort v modernom štýle

Doprajte si na konci pracovného dňa dokonalé pohodlie. Vychutnajte si atraktívny pohľad na mesto, ktorý najmä po zotmení umocní Váš zážitok z ubytovania. Neodolateľný harmonický interiér v štýle Yasmin v 155 komfortne zariadených izbách s moderným vybavením je ladený do čiernej a zlatej farby. Pohodlné postele, originálny dizajnový nábytok a štýlové priestranné kúpeľne sú zárukou výnimočného komfortu. Na požiadanie sú k dispozícii aj izby s bezbariérovým prístupom. Strávte príjemný večer pri skvelom jedle a víne v našej reštaurácii, na letnej terase alebo sa nechajte rozmaznávať službami prvotriedneho room servisu

 

Balíčky

Využite niektorý z výhodných balíčkov a ušetrite.
 

Kongresy / Svadby

Prezentujte sa pred svojimi hosťami v tom najlepšom svetle.
 

Wellness

Vychutnajte si po namáhavom dni dokonalý oddych pre telo aj myseľ.
 

Reštaurácia

Vitajte v Restaurant Café Yasmin. V dizajnovej reštaurácii plnej emócií.
Montana je moderný steakhouse v americkom štýle, servírujúci najlepšie hovädzie mäso. Mäso, zrejúce u nás najmenej 30 dní, zaručuje, že naše steaky budú zakaždým delikátne, jemné a neodolateľne šťavnaté.
 
Nie je to ale len o steakoch, užijete si u nás neskutočné rebrá alebo cestoviny. Nezabudnite sa zastaviť v bare vychutnať si niektorý z našich originálnych koktejlov, ktoré sú variáciou na klasické americké koktejly.
 
Nech je to hviezdny večer s priateľmi, rodinou alebo s obchodnými partnermi.

Všetko je to o láske k steakom